Varlıbaş Uyku Sarayı Belen/Atik yayla evleri AB Standartlarına uygun yapılmış, Turizm Konaklama Tesisidir. Sessiz, sakin bir ormanın kenarında kurulmuş 15 adet ağaç ev ile iki katlı, şelaleli havuzu, otoparkı, sosyal aktivitelerin bulunduğu bir turizm konaklama tesisidir.

Herşeyi ayağınıza getirebilirsiniz fakat temiz havaya siz gitmelisiniz; Yaşam kaynağının en iyi orman havası ve suyu ile tesisimizi müşterilerimizineğenisine sunuyoruz.

İşten mi yoruldunuz? Değişik bir doğa ortamında mı? Dinlenmek İstiyorsunuz? VARLIBAŞ UYKU SARAYINA gelin sizlere hayatın stresinden uzak mutlu bir yaşam sunalım.

Misafirlerinizi ağırlayacak nefis ve değişik bir ortam mı arıyorsunuz? VARLIBAŞ UYKU SARAYI misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayıp onların memnuniyetinin size yansımasını sağlayacak hizmetleri ile kalanları mutlu edecektir.

VARLIBAŞ UYKU SARAYI Hatay/Belen Gedik mahallesinden 3 km. yukarıda ATİK Yaylasında kurulmuş, orman içindeki ağaç evleri ile Karadeniz doğasını Akdenizine getirmiştir.

VARLIBAŞ UYKU SARAYI şirket toplantıları, yemekli düğün, nişan, doğum günü gibi özel günlerde her türlü hizmeti verebilecek konumda bir tatil köyüdür.

İş adamları, doktorlar, kamu kesiminde çalışanların hafta sonu rahatça kalabileceği doğal ortamda dinlenip, uyku uyuyabileceği bir turizm konaklama tesisidir.

Sizleri Karadenizin yeşilliği ve estetik ağaç evleri ile buluşturacak, havanın ve ağaç evlerin özellikleri sayesinde rahat bir uyku sunabilecek stres atabileceğiniz en güzel yer olarak yapılandırılmıştır.

VARLIBAŞ UYKU SARAYI; Kırıkhan ve İskenderuna 15 dakika Antakyaya 30 dakika mesafede Belenin eski yerleşim merkezi olan tarihi kalıntıların bulunduğu Atik Yaylasında kurulmuştur.

Bayram tatili mi yapmak istiyorsunuz? Sizleri kendi evinizde gibi rahat edebileceğiniz bir ortam hazırladık. Bizlere rezervasyon için bir telefon etmeniz ve önceden yerinizi ayırtmanız gerekmektedir. REZERVASYON numarası; ( 0326 442 13 65)

VARLIBAŞ UYKU SARAYI

Rezervasyon İçin Hemen Arayın: 0326 442 13 65

VARLIBAŞ UYKU SARAYI

Rezervasyon İçin Hemen Arayın: 0326 442 13 65